Remonts mūzikas kastē

Viena no skaistākajām dāvanām, ka kāds var dot citai personai, jo īpaši sievu vai meitu, ir mūzikas kaste. Ar dāvanu mūziku, viņi varēs saglabāt cilvēka atmiņu dzīvs caur mūziku un mūzikas kaste, kas var spēlēt uz gadu desmitiem.

Mūzika kastes, diemžēl, var arī izjukt. Tātad, lai saglabātu mūziku, kas var nozīmēt tik daudz, lai personai, kas saņēmusi šo muzikālo dāvanu, tas var būt nepieciešams, ka jūs sākat, lai uzzinātu par remontu mūzikas kastīti.

Visvairāk problēmu mūzikas kastes izraisa darbības traucējumu startera uz mūzikas kastē. Par laimi, tas bieži vien var remontēt mājās bez, lai saņemtu to remontēt pie veikala. Ir trīs dažādu veidu starteru mūzikas kastes, un zinot to, kā noteikt katrs dos jums ļoti daudzpusīga. Kā arī, vienmēr atcerieties būt ļoti delikāts, kā jūs varētu radīt lielāku kaitējumu mūzikas kastē jūsu mēģinājums to labot.
Wire Starter

Šis mūzikas kaste veida spēlē, kad vāks ir atvērts, un spiediens izdalās uz metāla nūju, un apstājas, kad vāks ir aizvērts. Kad spiediens ir atbrīvots no metāla stick, pavasara nospiež sacelties un pārceļas pievienotu stieples leju, kas izdala gaisa bremzes un izraisa mūzikas kaste spēlēt. Tie ir veidi, mūzikas kaste kustības, jums ir nepieciešams, lai būtu informēti par to labot.

Jums vajadzētu mēģināt mainīt leņķi pavasarī ar knaiblēm. Jums var būt nepieciešams pielāgot to diezgan daudz, uz augšu un uz leju, pa kreisi un pa labi, atkarībā no tā, ja mūzika sāk, nesākas, vai starts bet neapstāsies.

Jūs varat arī vilkt metāla nūju, kas var būt nozvejotas kaut vai nedaudz saliekti. Ja saliektas, tas ir jānomaina.
Poga Starter

Ja spied pogu uz kastes, metāla plāksne pārvietojas startera mehānismu, kas izdala fiksators no riteņa balona mūzikas kastes. Tas atbrīvo gaisa bremzi, kas ļauj kaste spēlēt.

Saskaņā ar tiem, pārliecinieties, ka poga mehānisms nav brīvs uzgriezni, un ja tas tā ir, pievelciet to. Tas, cerams, ļaus tai savienot ar metāla plāksni, lai sāktu mūziku. Varat arī pielāgot plati un pārvietot to tuvāk pogu starteris.
Pin Starter

Tie ir izmantoti rotaļlietu mūzikas kastes, kur pin bloķē gaisa bremzes. Kad velk, mūzika spēlē, kad uzstāja, mūzika apstājas.

Ja šī aile nav spēlēt, pārliecinieties, ka ķegļu bloķē gaisa bremžu un ka tad, kad tas tiek izvilkts, tas izdala gaisa bremzi. Tapa nedrīkst būt pārāk garš, un, ja tā ir, tas var būt nepieciešams iesniegt leju. Ja tas netiks pārtraukt spēlēt, tad noregulējiet pozīciju kustības un pārliecinieties, ka pin nav pārāk īss. Ja tā ir, izvirzīti daži lente uz beigām pagarināt to.
Kopsavilkums

Mūzikas kastes ir brīnišķīgi dāvanas kāds jums patīk, bet, piemēram, kaut ko, viņi var sadalīt un ir svarīgi, ka tad, kad jums ir mūzikas kaste, jūs zināt, kā to labot. Par laimi, daudzi ir viegli labot, un viss, kas nepieciešams, ir pamatzināšanas par iekšējo-darbiem mūzikas kastes un citu veidu mūzikas dāvanas.

Tas ir viegli darīt, cilvēki viņus mīl, un jūs tiešām var spīdēt ar labi veikts mūzikas kaste, tad kāpēc jūs nevar padarīt mūzikas kastes vēl? Var gadīties, ka tad, kad jūs piešķirat muzikālo dāvanu, piemēram, mūzikas kastes, ka jums ir izstrādājuši mīlestību pret liekot mūzikas kastes kopā, un tas varētu pārvērsties kaut kas jums darīt daudz vairāk. Tas varētu beigties ar to vienu no jūsu mīļākie vaļaspriekam patiesībā.

Ikvienam patīk mūzika, visi mīl dāvanu mūzikas un tur nav persona, uz planētas, kas nenovērtē dāvanu esat devis viņiem, ja jūs to laiku, lai to kopā par viņiem. Divus gadsimtus pēc tam, kad tie sāka masveidā ražotos, tas joprojām ir dāvana, kas sasilda sirdis miljoniem.

Music Box Kustības, atsperes un Cilmes Pins var iegādāties